.

Убава 24 Природна Човечка Коса Перики За Црни Жени Перуанска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја #4 Светло Кафеава

Убава 24 Природна Човечка Коса Перики За Црни Жени Перуанска Девица Реми Човечка Коса Кадрава Боја 4 Светло Кафеава

DEN 4624.00

Стока
Достапно е за нарачката

име на продавачот : Дајун, 100% Перуанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е секоја прамен од должината на косата. Кутикулата На Косата Е Во Иста Насока. 130% Густина, Целосна и дебела. швајцарската чипка € Средно Капаче.Без Лепак Природна Кадрава Човечка Коса Перика. Име На Продавачот : Da Jun We Можеме Да Увериме Дека Нашата Коса Е 100% Човечка Коса Должина : 24"Тежина : Околу 105g-240g Color : #4 среден обем на капа : 22,3 напред до тил : 14,5 уво до уво преку предната линија на коса : 11,5 уво до уво над врвот : 13 храм до храм : 15,5 тил : 5 забрзана испорака 1-3 дена,стандардна Испорака 7-14 Дена Доколку Се Вратите,Купувачот Треба Да Не Контактира Во Рок Од 30 Дена Откако ќе Го Добиете и предметот треба да се чува во оригинален статус. По добивањето на враќањето, ќе направиме замена или враќање на средствата ќе бидат вратени.

Особините