.

ZTHOME 1PCS само-закрепнување повторно се поврзуваат и под напон заштитен уред за заштита на уредот 32 40 50 60A FVA C220V DIN Rail Rail
мислење на клиентот:

Прекинувач за селектор Прекинувач за селектор Напон на прекинувачот на селектор и над напон заштитен с�

DEN 543.04
TestHelper TCAD310 Тип K Термоспој Адаптер Двојна приклучоци 4mm Банана Употреба За Дигитални Мултиметар Метар
мислење на клиентот:

Употреба За ТИП к ТЕРМОСПОЈ ФЛУК 80ПК1 Адаптира миниконектор за термоспој типК на двојно обвиткан 4 мм (0,16

DEN 3.00
ATO 5 HP 3,7 kW три фаза VFD инвертер, 230V, 380V, 480V 3 фазен влезен излез VFD променлива фреквенција погон
мислење на клиентот:

Излезна фреквенција : 0,00 ~ 400,00 Hz, прилагодлива Контролен режим v / f контрола; Контрола на вектор без сензо

DEN 7391.84
Покрив на вратата за прстен, компатибилен со Ring Video Voorbell 1/2/3/4/Pro/Pro 2
мислење на клиентот:

Selegeleted Material со висок квалитет : Нашата покривка на вратата на прстенот е внимателно изработен од високок

DEN 367.84
UXZDX CUJUX 4000 брои дигитален мерач на стегач AC/DC напон струја преносен рачен LCD Diaplay дигитален мерач на мерач на мерач на мултиметарски
мислење на клиентот:

Повеќенаменски мерач на стегач со автоматски опсег : точен напон на AC / DC, струја на наизменична струја, д

DEN 3.33
Бусман Мда-1/4-Р Автобус Мал Димензија Осигурувач
мислење на клиентот:

Бусман Мда1 / 4Р Автобус Мал Димензија Осигурувач Решенијата од серијата бусман се во согласност со глав�

DEN 95.84
Meccanixity Минијатурни Прекинувач Низок НАПОН AC 16A 230/400V 1 Пол Din Железничка Инсталација DZ47-63 C16
мислење на клиентот:

Прекинувачите обично се користат во дистрибутивни кутии се користи за преоптоварување на линијата, заш

DEN 303.84
Мерсен МРФ Термопластичен Радијален Оловен Микро Осигурувач Со Брзо Дејство, 250в, 50А, 2 Ампери, 1 Должина
мислење на клиентот:

Микрофуза со брзо дејство Ул признати и АДС прифатени УЛ 94В0 пиновите се калајоловно обложена бакарна л�

DEN 1.67
Бусман Фнк-Р-1-1/2 Класа Кк Временско Одложување
мислење на клиентот:

Бусман ФНКР11 / 2 Класа Кк Временско Одложување Решенијата од серијата бусман се во согласност со главнит

DEN 1.67
Покриена обвивка за украсена плоча за wallидни плочи на Pearled Frame
мислење на клиентот:

Преработете го вашиот простор додека ги заменувате старите таблички за прекинувачи и излезните капаци

DEN 239.84
6 пакет 12V 24V сензор за PIR LED сензор за движење на движење на движење на сензорот за движење на светло -прекинувач за светло инфрацрвено сензори
мислење на клиентот:

Напон и струја : Во пакетот има 6 парчиња контролор на сензор за движење, а напонот на напојување е од 12 во

DEN 351.84
Aexit AC100-500V 3mm Тестери Ширина Дупчиња Главата Шрафцигер Електропроба Тестер Мулти Тестери Детектор Јасно
мислење на клиентот:

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 18гр; Содржина На Пакетот : 1 х Шрафц�

DEN 2.33
Биндмастер 8 Стапки Продолжен Кабел/Жица, 3 Заземјени, 3 приклучоци, Аголен Рамен Приклучок, Бел
мислење на клиентот:

3 ПРИКЛУЧОЦИ : Приклучете 3 апарати одеднаш Како мини моќлента со долг кабел ЕДНОСТРАНО : Одлично за упот�

DEN 2.00
ХАЛО 4 инчен Вдлабнати LED таванот &засилувач; Туш Диск Светлина, Бела-4 Пакет &засилувач; Монтажа Рамка За Круг И Квадратни Cansless Вдлабнати
мислење на клиентот:

Производ 1 : ПОВИСОК КВАЛИТЕТ СО ОРЕОЛ : Halo HLB LED 4" и 6" Micro Edge Direct Mount Downlight е вдлабнато led решение за осветлув�

DEN 1632.96
Yfyiqi не-контакт три фази на детектор на секвенци на ротација на ротација на инструмента фаза на откривање на фаза на откривање на фаза на
мислење на клиентот:

Дијаметар на жици може да се стегне : Ø10mmØ40mm Магнетна сила : Основната плоча на инструментите е обезбеде�

DEN 1.00
ArtLinklot Doorbell Camera Camera Door Bell Camera Camera Wireless With Chime 2.4G WiFi Smart Video Call Battery Battery се напојува
мислење на клиентот:

【Мултифункционално и два начини да се инсталира】 Оваа мини безжична камера на вратата со видео домофр�

DEN 3.00
PURIN LED дисплеј Дигитален мини волтметар AC 80-500V мерач на напон мерач на мерач на мерач на волт-монитор Светлосен панел
мислење на клиентот:

Влезен напон : AC 80500 V Опсег на мерење на напон : AC 80500 V Номинална моќност : 0,5 W Главна големина на телото : (д

DEN 3.33
Отмро Приклучоци За Светло, 7 парчиња Држач За Светилки Т5, 2а КОМПЈУТЕР Пластичен НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 500в 100 Степени Флуоресцентен
мислење на клиентот:

Макс поддржете го напонот AC 500 V ЗА апликацијата со електронски придушници со електрична мрежа кои имаат

DEN 3.00
Зимуки 2 ПАРЧИЊА 12 АВГУСТ 13 инчен Сае Конектор Продолжен Кабел Брзо Поврзување Тежок Кабел Компатибилен Со Мотоцикли, Автомобили, Трактори,
мислење на клиентот:

Што добивате : 2 Пакување на еден кабел за продолжување на главата Големина : вкупна должина : 13 инчи, боја

DEN 3.00
Сименс BQ3B040 40-Засилувач Три Пол 240-Волт 10каичен Прекинувач За Извлекување, Боја
мислење на клиентот:

Земја На Потекло : Мексико Должина на пакетот : 12 Ширина На Пакетот : 4 Висина На Пакетот : 3 Земја На Потекл

DEN 1.67
БОЖЕСТВЕНО Осветлување БАНКОМАТ 25А Мини Сечилото Автомобилски Осигурувач 25 Засилувач
мислење на клиентот:

Должина : 16 мм Рејтинг : 25А 32В Материјал На Телото : Пластика Тип На Осигурувач : Автомобилско Сечило...

DEN 55.04
Kappde dh48s-2z h5cn 0.01s-99h99m Дигитален тајмер за тајмер на одложување 8 пинови SPDT 2 групи Контакти одложување DC12V DC24V
мислење на клиентот:

Име на производот : Временски реле W основен штекер Број на модел : DH48 S2 Z Контакт со отпорно оптоварување

DEN 500.48
MTQY TIMER TIMER CONTROLLER TIME CONTROLLER 60 минути прекинувач за одложување на тајмер 15A 125V / 16A 250V за електронски шпорет на
мислење на клиентот:

Ова е 60минутен електронски тајмер за рерна што може да се постави од 1 до 60 минути Тајмерот на рерната е и

DEN 0.67